Kniha návštěv

Datum: 19.05.2010

Vložil: Pája

Titulek: Pozvánka

Od loňského roku funguje na našem trhu nová skutečně kola vyrábějící značka Polygon. Má opravdu velký záběr napříč mnoha cyklistickými disciplínami, v její nabídce najdete opravdu hi-tec modely přesahující hodně přes sto tisíc korun určené pro závodní nasazení třeba v časovce, silnici, crosscountry, sjezdu nebo allmountainu. Polygon však vyrábí i kola dostupnější s velmi dobrým poměrem ceny a výkonu pro "běžnější" cyklistiku. V nabídce značky také najdete také kola pro děti, skládací kola, citybiky, fitnes, bmx a dirt.
Na začátku sezony jsme otevřely nové testcentrum na Klínech v krušných horách kde máme připraveny tři desítky modelů pro testovací jízdy. Naše testcentrum se nachází v rekreačním areálu kde kde si můžete kromě prohlédnutí a testování našich kol vyzkoušet třeba horolezeckou stěnu, nebo využít jinou z mnoha možností které místní areál ale i nádherné Krušné hory nabízejí.
Zároveň bychom do budoucna mimo distribuce a prodeje Polygonu chtěly být i významným prodejcem a dodavatelem Elektrokol. Pokud máte chuť se na elektrokole svést nebo získat pár užitečných informací, pak tu máme lepší testovací kousek připravený. Umíme dokonce vaše kolo upgradovat na elektrické, stačí si jen vybrat jak výkonnou sadu by jste raději (závodníků se to netýká :)
Máme co nabídnout i obchodníkům, neokoukanou značku s širokým záběrem kterou nekoupíte na každém rohu. Výborně postavená kola s řadou komponentů vyrobených jen pro Polygon. Budeme rádi pokud poku se s vámi setkáme u nás na Klínech v Krušných horách nebo na závodech na které se chystáme i s naším stánkem. Pro více informací se můžete mrknout na náš web https://www.polygonbike.eu/

Zpět na diskuzi

Kontakt

Skalpelteam Zlín

Jiří Duben
T.Bati 5135
Zlín
76001